— BRIGHT MAX —

درباره برایت مکس

برند برایت مکس توصیه شده توسط بیش از 1000 پزشک متخصص پوست است.

برایت مکس در سال 1401 توسط تیم متخصص درماتولوژیست و R&D در شرکت کیاکام فارمد زیر مجموعه گروه فنکام متولد شد. برایت مکس با فرمولاسیونی سختگیرانه بر پایه دانش متخصصین پوست و با تعهد بر کیفیت و استفاده از آخرین تکنولوژی‌های روز طراحی شده است، به همین دلیل راه‌حل‌هایی اختصاصی برای مشکلات هر نوع پوست ارائه می‌دهد که نتایج درخشانی نه تنها برای بهبود و درمان، بلکه برای نگهداری و حفظ زیبایی و سلامت پوست دارد.

ما با مرکزیت قرار دادن روشنی و درخشندگی به عنوان مهمترین نشانه سلامت و مهمترین عامل زیبایی پوست، روتین های مراقبتی ویژه‌ای را برای رفع تیرگی، لک، خستگی، خشکی، آکنه و پیری پوست طراحی و ارائه کرده‌ایم.

ما با ارائه محصولات درجه 1 مراقبت از پوست و طراحی تخصصی روتین های پوستی، گامی موثر در مسیر درمانی پزشکان و متخصصین زیبایی و مصرف کنندگان برداشته‌ایم تا هدف تضمین سلامت پوست را محقق سازیم.

— ADVANCED SKINCARE —

ویژگی های محصولات برایت مکس

دانش محور

تایید متخصصین پوست

تعهد کیفیت

فاقد تست حیوانی

آیکون برایت مکس


روتین برایت مکس برای درمان و مراقبت از پوست:


  • لاین ث برایت (آنتی اکسیدان و روشن کننده): محصولات تخصصی پوست با تمرکز بر محافظت و روشن کنندگی پوست، ماده موثر اصلی ویتامین سی و مناسب انواع پوست.
  • لاین هیدرا برایت (آبرسان و روشن کننده): محصولات تخصصی پوست با تمرکز با خشکی و بی آبی پوست، حاوی ترکیبات موثر اصلی هیالورونیک اسید و سرامید و مناسب انواع پوست.
  • لاین آکنه برایت (ضد آکنه و لک ناشی از آکنه): محصولات تخصصی پوست با تمرکز بر آکنه و لک ناشی از آکنه، ترکیبات موثر ضد جوش از جمله آزلائیک اسید، نیاسینامید، سیلیمارین و مینی پوریل و مناسب پوست های چرب و مستعد آکنه.
  • لاین تن برایت (ضد لک و روشن کننده): محصولات تخصصی پوست با تمرکز بر لک و تیرگی پوست، ماده موثر اصلی نیاسینامید و مناسب انواع پوست به ویژه پوست های حساس تحت درمان.


مشاهده محصولات

آیکون برایت مکس


در راستای هدفگذاری برای بیشترین اثربخشی محصولات، ما در برایت مکس از چند استراتژی استفاده کرده‌ایم.


  • فرمولاسیون بر اساس درصد توصیه شده طبق مطالعات بالینی.
  • استفاده از آخرین فناوری های روز برای بهبود نفوذپذیری ترکیبات موثر.
  • استفاده از ترکیبات اولیه با بهترین گرید آرایشی و بهداشتی و بیشترین اثربخشی
  • طراحی روتین های درمانی و مراقبتی با توجه به مشکلات و نوع پوست

تعهدات برایت مکس:

محصولات برایت مکس فاقد تست حیوانی، فاقد گلوتن و مینرال اویل هستند. تعهد ما همکاری با متخصصان پوست است تا با دانش تخصصی و قرار گرفتن در مسیر حرکت علم درماتولوژی، در خط مقدم مراقبت از پوست باشیم. 

کیفیت محصولات برایت مکس از تعهدات این برند است. تولید محصولات ایمن و موثر مهمترین هدف ماست. ما در برایت مکس متعهد هستیم با بیان شفاف درصدهای موثر مورد توصیه پزشکان، مسیر درمان و مراقبت را برای مصرف کنندگان و متخصصین زیبایی تسهیل کنیم.

تعهد برایت مکس به پایداری

استفاده از محصولات مراقبت از پوست تنها به منظور زیبایی نیست. ما با هدف قرار دادن ارتقاء کیفیت زندگی با مراقبت از پوست در راستای حفظ ثبات و پایداری اجتماعی گام برمی‌داریم. تلاش برای مراقبت و حفظ سلامت پوست همان چیزی است که با ایجاد حس خوب باعث افزایش کیفیت زندگی و افزایش اعتماد به نفس و ایجاد قدم های محکم و باثبات در مسیر زندگی اجتماعی است.